logo

Strona www.pokonajotylosc.pl przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów, którzy stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i zawiera reklamę wyrobów kierowanych wyłącznie do takich osób.
Aby zobaczyć treści znajdujące się na stronie potwierdź, że jesteś profesjonalistą.

TAK (jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub osobą prowadzącą obrót wyrobami)
VI edycja Sympozjum i Warsztatów Endo&Eus Live w Szczecinie
VI edycja Sympozjum i Warsztatów Endo&Eus Live w Szczecinie miała miejsce w dniach 26-27.04.2018r.
Dzięki zaproszeniu Pani Docent Annie Wiechowskiej-Kozłowskiej nasza firma miała możliwość wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. 

Zaproszenie na tegoroczne sympozjum przyjęli wybitni eksperci z kraju i zagranicy, a wśród nich:
prof. Takuji Gotoda z Tokio
prof. Marc Giovannini z Marsylii
prof. Markus Buchler z Heidelbergu

Podczas Sympozjum miało miejsce dużo ciekawych wykładów, a szczególne wrażenie zrobiły zabiegi live m.in. z endoskopowym zestawem zakładania szwów do zmniejszenia żołądka OverStitch firmy Apollo Endosurgery, Inc.
Zabieg poprowadził wałbrzyski endoskopista dr Artur Raiter, który ma w Polsce największe doświadczenie w tego typu operacjach. Pan doktor odniósł kolejny sukces wykonując na oczach 250 uczestników pokazowy zabieg. Gratulujemy!
INNE AKTUALNOŚCI
2021-11-09
Za nami kolejne szkolenie. Tym razem z obsługi OverStitch SX pod okiem niezrównanego dr Manoela Galvalo Neto z Brazylii.
 
2021-12-22
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
 
2021-10-13
OverStitch już dostępny w KCM Clinic.
 
2021-04-02
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
 
2020-12-24
Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku!
Zdrowych i Wesołych Świat spędzonych w gronie najbliższych oraz Szczęśliwego Nowego Roku, niech rok 2021 będzie znacznie lepszy niż 2020.
Kurs endoskopowej plastyki żołądka przy użyciu OverStitch w szpitalu w Brzezinach.  

Nowy rok rozpoczęliśmy od wizyty w Szpitalu Specjalistycznym w Brzezinach, a konkretniej w Ośrodku Endoskopii Zabiegowej i Bariatrycznej. W dniach 7-8.01 odbył się tam kurs z zakresu endoskopowej plastyki żołądka przy użyciu endoskopowego systemu zakładania szwów OverStitch.

Wybór miejsca do przeprowadzenia tych warsztatów nie był przypadkowy, ponieważ organizatorem spotkania był dr n. med. Michał Spychalski, kierownik Ośrodka Endoskopii Zabiegowej i Bariatrycznej w Brzezinach.

Ze względu na bogate doświadczenie w małoinwazyjnym leczeniu otyłości dr Spychalski postanowił poszerzyć ofertę zabiegów bariatrycznych o metodę OverStitch.

Ekspertem prowadzącym warsztaty był dr Artur Raiter z Zakładu Endoskopii Zabiegowej Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. który jest w Polsce pionierem leczenia otyłości metodą OverStitch.

Wszystkie zabiegi przebiegły pomyślnie, dzięki czemu kolejna już edycja warsztatów OverStitch zakończyła się pełnym sukcesem. Mimo to firma HAMMERmed nie zwalnia tempa i nieustannie wspiera Polski rynek, wprowadzając innowacyjne rozwiązania w medycynie.

zamknij