Ile mogę schudnąć? [ORBERA365™]
Dzięki ORBERA365™ możesz zrzucić 3 razy więcej kilogramów, niż przy samym stosowaniu diety i ćwiczeń. Najwięcej kilogramów gubi się podczas pierwszych 3 miesięcy. Produkt ten przebadano w ramach ponad 200 badań klinicznych. W badaniu rejestracyjnym przeprowadzonym przez amerykańską Administrację ds. Żywności i Leków (FDA), pacjenci tracili na wadze przeciętnie około 10% wyjściowej masy ciała.
 
Diety mogą sprawić, że poczujesz się głodny lub niezadowolony. ORBERA365™ zapewnia uczucie sytości, dzięki czemu nie odczuwasz głodu i możesz pozwolić sobie na zmianę wielkości spożywanych porcji. Kiedy już zrzucisz kilka zbędnych kilogramów z ORBERA365™, okaże się, że wykonywanie aktywności fizycznej stanie się dużo łatwiejsze.
 
W ciągu ostatnich 20 lat ORBERA365™ stała się najpopularniejszym balonem odchudzającym na świecie i jest jedyną firmą uznaną przez ASGE (American Society for Gastrointestinal Endoscopy) za jej bezpieczeństwo i skuteczność. Żaden inny balon żołądkowy zatwierdzony przez FDA nie wykazał większej utraty wagi podczas swoich amerykańskich badań klinicznych.
INNE AKTUALNOŚCI
zamknij